Categories

REZIDENCE NAD ROKLI

07.08.2023

Koncept bytového projektu Rezidence nad Roklí je postaven na jedinečné poloze v klidné části města a který je velmi dobře dopravně dostupný. Snadno se dostanete do centra i na hlavní tahy ven z města. Místo poskytuje skvělé zázemí pro rodinný život. V okolí je bohatá občanská vybavenost (školy, školky, restaurace, nákupní středisko a sportoviště) Předností je také blízká vzdálenost do přírody - park Radouč, Krásná louka, a k řece Jizeře. Důležitým atributem tohoto projektu je vzdušnost a prostornost, zároveň se však jedná o úsporné bydlení s minimálními náklady na energie.

Rezidence obsahuje 54 bytů různých velikostí (1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK). K většině bytových jednotek náleží balkón, lodžie nebo terasa, samozřejmostí pak je kryté parkovací stání v podzemní garáži nebo venkovní stání na vlastním pozemku a sklepní kóje.

Kompaktní uspořádání obytného prostoru v 1+kk je funkční a účelné, nezapomnělo se na dostatek úložného prostoru.

Byty 2+kk mohou být i vhodnou investiční příležitostí.

Vnitřní uspořádání bytových jednotek 3+kk ocení především mladé rodiny s dětmi, které mají rády soukromí.

Exkluzivní bydlení představují byty 4+kk - úžasné výhledy a velké terasy.

Dispoziční řešení bytů je záměrně zvoleno tak, aby poskytovalo velmi pohodlné bydlení.

REZIDENCE NAD ROKLÍ nabízí možnost příjemného bydlení v klasickém městském bytovém domě vystavěném podle posledních trendů současné architektury, která nepodléhá krátkodobým módním vlivům. Jedná se o projekt se stabilní architektonickou hodnotou.

REZIDENCE NAD ROKLI