Aktuální projekty
 • Bydlení Nad Červenkou

  V projektu Bydlení Nad Červenkou nabízíme k prodeji 27 apartmánů v dispozičním řešení 1+KK a 2+KK se zahrádkami, balkóny a terasami. Každý apartmán má skladovací komoru a přiřazené parkovací stání. Projekt se nachází v klidné lokalitě městské části Čejetice v Mladé Boleslavi s dobrou dostupností do centra a veškerou potřebnou občanskou vybaveností. Apartmánový dům splňuje veškeré standardy moderního bydlení především v oblasti architektury, užitné hodnoty a v neposlední řadě energetické náročnosti. Dům je vytápěn tepelnými čerpadly s teplovodním podlahovým topením, příprava teplé užitkové vody a společná spotřeba elektřiny bude sanována fotovoltaickou elektrárnou na střeše objektu. Standardem jsou také předokenní elektrické žaluzie, rekuperace vzduchu samostatně v každé jednotce a centrální chlazení každého apartmánu. Samozřejmostí je prostorný výtah. Vybírat můžete z různých variant interiérového designu, který kopíruje nejmodernější trendy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

  Nákup apartmánu je možné financovat s pomocí Hypoteční banky - pobočka Mladá Boleslav, u které je celý projekt zaregistrován ! 

 • Bydlení Chrást 3...

  Poslední etapa výstavby 5 řadových rodinných v lokalitě Chrást v Mladé Boleslavi (označení 3.1 až 3.5). Umístění domů se nachází na samém konci již realizované výstavby s krásným výhledem přes rokli směrem na Vinec.  Všechny domy jsou v dispozicí 6+kk o celkové užitné ploše 126 m2 a budou napojeny na všechny inženýrské sítě vč. optického internetu . Výstavba aktuálně probíhá a domy k nastěhování budou dokončené v 03/2025. Součástí ceny domu je kompletní stavba na klíč vč. výmalby, podlah, dveří, koupelen, oplocení a terénních úprav. Vytápění je teplovodní podlahové v celém domě v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch-voda a komfort v letních měsících zajišťují standardně dodávané 2 klimatizační jednotky. Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

 • Bydlení Chrást 3

  Chrást 3 etapa

  Nabízíme k prodeji poslední etapu výstavby rodinných domů na Chrástu v Mladé Boleslavi. Jedná o 17 řadových domů a dvojdomů s dispozicí 5+kk až 6+kk s garáží nebo garážovým stáním o celkové užitné ploše 147 až 181 m2 a s pozemky do 650 m2. Domy jsou situované v nově vznikající klidné okrajové části a budou napojeny na všechny inženýrské sítě vč. optického internetu. Termín zahájení výstavby je naplánován na únor 2022. Doba výstavby 18 měsíců. Součástí ceny domu je kompletní stavba na klíč vč. výmalby, podlah, dveří, koupelen, oplocení, hliníkové pergoly a terénních úprav. Vytápění je elektrické (nebo tepelným čerpadlem) podlahové v celém domě a komfort v letních měsících zajišťují standardně dodávané 2 klimatizační jednotky. Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.