Aktuální projekty
 • Bydlení Chrást 3

  Chrást 3 etapa

  Nabízíme k prodeji poslední etapu výstavby rodinných domů na Chrástu v Mladé Boleslavi. Jedná o 17 řadových domů a dvojdomů s dispozicí 5+kk až 6+kk s garáží nebo garážovým stáním o celkové užitné ploše 147 až 181 m2 a s pozemky do 650 m2. Domy jsou situované v nově vznikající klidné okrajové části a budou napojeny na všechny inženýrské sítě vč. optického internetu. Termín zahájení výstavby je naplánován na únor 2022. Doba výstavby 18 měsíců. Součástí ceny domu je kompletní stavba na klíč vč. výmalby, podlah, dveří, koupelen, oplocení, hliníkové pergoly a terénních úprav. Vytápění je elektrické (nebo tepelným čerpadlem) podlahové v celém domě a komfort v letních měsících zajišťují standardně dodávané 2 klimatizační jednotky. Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

 • Bydlení Chrást II. B

  Navazujicí výstavba moderních rodinných dvojdomů v lokalitě Chrást.

  Nabízíme k prodeji již třetí etapu výstavby rodinných domů na Chrástu v Mladé Boleslavi. Tentokrát se jedná o 12 rodinných dvojdomů s dispozicí 6+kk (alt. 5+kk) s garáží o celkové užitné ploše 185 resp. 148 m2 a s pozemky do 500 m2. Domy jsou situované v nově vznikající ulici, která je již ve výstavbě a budou napojeny na všechny inženýrské sítě vč. optického internetu. Na domy je již vydáno stavební povolení a jejich výstavba započne v únoru 2021. Termín dokončení stavby je v polovině roku 2022. Součástí ceny domu je kompletní stavba na klíč vč. výmalby, podlah, dveří, koupelen, oplocení a terénních úprav. Vytápění je elektrické podlahové v celém domě a komfort v letních měsících zajišťujte standardně dodávaná klimatizační jednotka. Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

  2341

 • Bydlení Na Celně

  Projekt bydlení Na Celně je volným pokračováním úspěšné výstavby řadových domů a viladomů v této lokalitě. Jedná se o komplex 21 řadových domů, který je rozdělen do dvou velkých souborů po 9 domech, jednoho dvojdomu a jedno samostatného domu. Jednotlivé domy zaujmou svým vzhledem i vybavením, které je vyladěno do posledního detailu, zároveň urbanisticky doplňují  stávající okolní zástavbu a v kombinaci s moderními prvky, které svou funkčností vnitřních dispozic domu splňují maximální komfort a pohodlí spokojeného domova.

  Místo poskytuje skvělé zázemí pro rodinný život. Předností je blízká vzdálenost do přírody - park Štěpánka a Chlum, a zároveň nedaleko od bohaté občanské vybavenosti (školy, školky, restaurace, nákupní středisko, plavecký bazén a sportoviště). Důležitým atributem tohoto projektu je vzdušnost a prostornost, zároveň se však jedná o úsporné bydlení s minimálními náklady na energie.

  Soubor řadových domů obsahuje domy s dipozičním řešení 5+KK a 6+KK, buď s venkovním krytým stáním a nebo garáží.

  23

  1

 • REZIDENCE NAD ROKLÍ

  Koncept bytového projektu Rezidence nad Roklí je postaven na jedinečné poloze v klidné části města a který je velmi dobře dopravně dostupný. Snadno se dostanete do centra i na hlavní tahy ven z města. Místo poskytuje skvělé zázemí pro rodinný život. V okolí je bohatá občanská vybavenost (školy, školky, restaurace, nákupní středisko a sportoviště) Předností je také blízká vzdálenost do přírody - park Radouč, Krásná louka, a k řece Jizeře. Důležitým atributem tohoto projektu je vzdušnost a prostornost, zároveň se však jedná o úsporné bydlení s minimálními náklady na energie.

  Rezidence obsahuje 54 bytů různých velikostí (1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK). K většině bytových jednotek náleží balkón, lodžie nebo terasa, samozřejmostí pak je kryté parkovací stání v podzemní garáži nebo venkovní stání na vlastním pozemku a sklepní kóje.

  Kompaktní uspořádání obytného prostoru v 1+kk je funkční a účelné, nezapomnělo se na dostatek úložného prostoru.

  Byty 2+kk mohou být i vhodnou investiční příležitostí.

  Vnitřní uspořádání bytových jednotek 3+kk ocení především mladé rodiny s dětmi, které mají rády soukromí.

  Exkluzivní bydlení představují byty 4+kk - úžasné výhledy a velké terasy.

  Dispoziční řešení bytů je záměrně zvoleno tak, aby poskytovalo velmi pohodlné bydlení.

  REZIDENCE NAD ROKLÍ nabízí možnost příjemného bydlení v klasickém městském bytovém domě vystavěném podle posledních trendů současné architektury, která nepodléhá krátkodobým módním vlivům. Jedná se o projekt se stabilní architektonickou hodnotou.

 • Bydlení Sahara

  Soubor 9 řadových domů v atraktivní příměstské lokalitě Sahara v Mladé Boleslavi. Jednotlivé domy zaujmou svým vzhledem i vybavením, které je vyladěno do posledního detailu. Moderní architektura domů zahrnující krytou terasu a vstupní část do domu a promyšlená funkční dispozice s řadou úložných prostor a chytrých řešení splňují maximální komfort a požadavky současného bydlení. Domy přímo navazují na stávající výstavbu a jejich zahrady nabízejí výhledy směrem na Mladou Boleslav a Chlum.

  Lokalita poskytuje skvělé zázemí pro rodinný život. Předností je blízká vzdálenost do přírody a zároveň nedaleko od kompletní občanské vybavenosti.

  Soubor řadových domů obsahuje domy s dispozičním řešení 5+KK a 6+KK, vždy s garáží.030402

 • Chrást II. A

  BYDLENÍ CHRÁST II A

  Druhá etapa úspěšné výstavby Arcus Villas na Chrástě ! 24 řadových domů v dispozicích 5+KK s venkovním stáním a garáží, s pozemky ve výměrách 250 až 400 m2. 

  03.jpg

 • Bydlení Čejetice

       Nový projekt obytného souboru „Bydlení Čejetice“ je situován do příměstské části Mladé Boleslavi. Jedná se o klidnou lokalitu, přitom velice snadno dostupnou z centra města. Lokalita přímo vybízí k uskutečňování výletů do okolní přírody nebo k aktivnímu využití volného času. V blízkosti se nachází sportoviště s dětským hřištěm, obchod a mateřská školka.

       Projekt „Bydlení Čejetice“ obsahuje moderní viladomy a řadové rodinné domy.

       Viladům se skládá pouze ze tří bytových jednotek různých velikostí a dispozic, a jako takový spojuje výhody bydlení v rodinném domě a bytu. Pobytové terasy a předzahrádka okolo domu, intimní prostředí sdílené jen několika málo sousedy, automobil v uzavřeném předprostoru a zároveň málo starostí s údržbou a péčí o pozemek, menší provozní náklady a investice. Samozřejmostí jsou samostatné sklepní kóje pro uložení osobních věcí.

       Dvoupodlažní řadové rodinné domy budou vybudovány ve čtyřech základních typech ve velikostech 5+KK až 6+KK. Odstavování automobilů bude řešeno buď vestavěnou garáží nebo krytým stáním napojeným na dům. Na pozemku bude vždy situováno ještě jedno další volné stání. Každá zahrada napojená na interiér domu velkými francouzskými okny bude navíc přístupná zadním vstupem z veřejného prostranství.

 • arcus villas CHRÁST

       Nový projekt bydlení v lokalitě Chrást v příměstské části Mladé Boleslavi. Jedná se o klidnou lokalitu, přitom velice snadno dostupnou z centra města. Lokalita přímo vybízí k uskutečňování výletů do okolní přírody nebo k aktivnímu využití volného času. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost.

       Bydlení nabízíme ve 20 řadových rodinných domech rozdělených do dvou sekcí. Jedná se o dvoupodlažní řadové rodinné domy vybudované ve třech základních typech ve velikostech 5+KK až 6+KK. Odstavování automobilů bude řešeno buď vestavěnou garáží nebo krytým stáním napojeným na dům.

       V této lokalitě plánujeme v budoucnu i další etapy výstavby.