Aktuální projekty
 • Bydlení Nad Červenkou

  V projektu Bydlení Nad Červenkou nabízíme k prodeji 27 apartmánů v dispozičním řešení 1+KK a 2+KK se zahrádkami, balkóny a terasami. Každý apartmán má skladovací komoru a přiřazené parkovací stání. Projekt se nachází v klidné lokalitě městské části Čejetice v Mladé Boleslavi s dobrou dostupností do centra a veškerou potřebnou občanskou vybaveností. Apartmánový dům splňuje veškeré standardy moderního bydlení především v oblasti architektury, užitné hodnoty a v neposlední řadě energetické náročnosti. Dům je vytápěn tepelnými čerpadly s teplovodním podlahovým topením, příprava teplé užitkové vody a společná spotřeba elektřiny bude sanována fotovoltaickou elektrárnou na střeše objektu. Standardem jsou také předokenní elektrické žaluzie, rekuperace vzduchu samostatně v každé jednotce a centrální chlazení každého apartmánu. Samozřejmostí je prostorný výtah. Vybírat můžete z různých variant interiérového designu, který kopíruje nejmodernější trendy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 • Viladům Bradlec

  Viladům Bradlec

  Luxusní a přitom na první pohled neokázalá novostavba vyrůstá v klidové části obce Bradlec, obklopena zelení a původní zástavbou rodinných domů. Jak celkové architektonické pojetí, tak použité materiály a navržené vybavení řadí Viladům Bradlec k tomu nejkomfortnějšímu, co současná rezidenční výstavba nabízí.

  Exkluzivitu bydlení dále umocňuje fakt, že jsou zde navrženy pouze 2 bytové jednotky 3KK a 4KK a 1 ateliér 2KK s obytnou plochou 75 m2 – 96 m2. Další prostor poskytují navržená  prostorná lodžie, terasa a předzahrádka, která z každého bytu činí jedinečný prostor vhodný pro individuální interiérové pojetí.

  Parkovací stání jsou umístěna na zpevněných plochách v suterénu domu. Samozřejmou součástí domu jsou i další technické prostory a sklepní kóje.

  Vedle architektonického ztvárnění, jehož klíčovým záměrem je naprostý obytný komfort, je hlavní výhodou Viladomu Bradlec zvolená lokalita. Dům je citlivě začleněn do vilové čtvrti, přitom v docházkové či velmi krátké dojezdové vzdálenosti naleznou jeho obyvatelé vše, co očekávají od moderního městského života.

 • Bydlení Chrást 3

  Chrást 3 etapa

  Nabízíme k prodeji poslední etapu výstavby rodinných domů na Chrástu v Mladé Boleslavi. Jedná o 17 řadových domů a dvojdomů s dispozicí 5+kk až 6+kk s garáží nebo garážovým stáním o celkové užitné ploše 147 až 181 m2 a s pozemky do 650 m2. Domy jsou situované v nově vznikající klidné okrajové části a budou napojeny na všechny inženýrské sítě vč. optického internetu. Termín zahájení výstavby je naplánován na únor 2022. Doba výstavby 18 měsíců. Součástí ceny domu je kompletní stavba na klíč vč. výmalby, podlah, dveří, koupelen, oplocení, hliníkové pergoly a terénních úprav. Vytápění je elektrické (nebo tepelným čerpadlem) podlahové v celém domě a komfort v letních měsících zajišťují standardně dodávané 2 klimatizační jednotky. Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.